2016. gada 12.-13. jūlijā Limbažu novada Limbažu pagasta Tūrisma un atpūtas kompleksā “Meža salas” notiks LBB Vidzemes nodaļas 19. saiets-konference “Visi ceļi ved uz bibliotēku – daudzkrāsainu Gaismas pili“. Pasākuma dalībniekus šogad sagaida ļoti krāsaina, iedvesmas un idejām bagāta programma. Saieta pirmajā dienā pieredzē un zināšanās par bibliotēkas funkcijām un mārketingu dalīsies Latvijas Nacionālās bibliotēkas … Continue reading LBB Vidzemes nodaļas 19. saiets-konference “Visi ceļi ved uz bibliotēku – daudzkrāsainu Gaismas pili” 2016. gada 12.-13. jūlijā Limbažu novada “Meža salās”